Dobromocni to my!

Cześć! Jesteśmy Dobromocni.

W każdym z nas od zawsze drzemała chęć pomocy i działań społecznych. Dotychczas robiliśmy to przy współpracy z innymi stowarzyszeniami, fundacjami, jednostkami samorządowymi, a także prywatnie. Po kilkunastu latach działań nasze chęci przerodziły się w pomysł powstania stowarzyszenia, którego głównymi pomysłodawcami i założycielami są Sławek, Adam i Mateusz.

W naszym stowarzyszeniu spotkacie także Agnieszkę, Angelikę, Martę, Olę, Michała, Rafała i Norberta. Razem tworzymy Stowarzyszenie Dobromocnych ludzi.

25 lipca 2019 roku uzyskaliśmy wpis do rejestru stowarzyszeń i przedsiębiorców. Dzięki temu od tego dnia możemy działać jako stowarzyszenie pod nazwą Dobromocni.

Skąd ta nazwa?

Marzył nam się superbohater, który jest dobry, silny, niesie pomoc i tworzy coś dla ludzkości. Tak też powstał super hero Dobromocny. A że my chcemy brać przykład z naszego superbohatera, to także stajemy się Dobromocni.

Dobromocnym może być też każdy z Was!

Dobromocnym można zostać na kilka sposobów:

  1. jako wolantariusz, który pomaga stowarzyszeniu przy zbiórkach i organizacji eventów;
  2. jako partner biznesowy, który wspiera działania stowarzyszenia.

Dołącz do nas!

Przejdź do strony kontaktowej i napisz lub zadzwoń do nas. Możesz też przyjść do naszego biura, które mieści się na Franciszkańskiej 4 w Warce i porozmawiać z nami o współpracy.