Tu na razie jest ściernisko… ale będzie Dobromocny Street Workout

Dobromocny BANG! 💪😎

Cytując jedną z piosenek Golców… Tu narazie jest ściernisko, ale będzie… DOBROMOCNY STREET WORKOUT 💪

Jedno ze zdjęć pokazuje poglądowo jak to będzie wyglądało.

W porozumieniu z Urzędem Miasta, który użycza miejsca i oczyści plac, a także dzięki zdobytym środkom z lokalnego grantu od Grupy Żywiec (10 tys. zł) mamy możliwość postawienia pierwszego Dobromocnego Street Workoutu w Warce. Te fundusze pozwoliłyby na mikro park do ćwiczeń, ale pojawili się także lokalni dobromocni superbohaterowie, za co bardzo dziękujemy! 💪 Zgłosiły się już 4 firmy, które łącznie przeznaczą 6 tys. zł.

👉 Łącznie mamy 16 tys. zł, a planujemy zebrać 30 tys. zł. Ta kwota umożliwi nam postawienie naprawdę ekstra parku do ćwiczeń z własną wagą ciała. Skorzystają z niego wszyscy wareccy sportowcy, a także turyści. Będzie to wspaniały dodatek do naszej lokalnej sportowej atrakcji. Dlatego także TY możesz dołożyć swoją cegiełkę 😉 Bo to nie koniec zbierania funduszy. Dołącz do naszej akcji i dołóż się do powstania ogólnodostępnego „Dobromocnego Street Workoutu” w Warce.

👉 Dokonaj przelewu na poniższe

konto naszego stowarzyszenia,

z dopiskiem „Dobromocny Street Workuot”

Bank Spółdzielczy, nr konta:

43 8002 0004 0051 0899 2027 0001

👉 Wszyscy sponsorzy zostaną umieszczeni na tablicy, która stanie na placu „Dobromcnego Street Workoutu” oraz będą wymieniani we wszystkich materiałach promocyjnych.

🚩Miejsce: na placu przy ścieżce pieszo rowerowej nad rzeką Pilicą, naprzeciwko siłowni plenerowej przy skwerze Morsa, obok mostu samochodowego

Zapytanie pewnie: kiedy? 🤔 Otóż już niedługo, bo w okolicy połowy września.

Zachęcamy do wsparcia i życzymy

Dobromocnego dnia! 💪

Wspólnie możemy więcej! 💪